PŁYNNA TECHNOLOGIA
PŁYNNA TECHNOLOGIA
Dzięki różnorodności produktów, przedsiębiorstwo PHU TEXOIL oferuje swym klientom nowoczesne środki smarne, które wpływają na poprawę wydajności i redukcję kosztów bieżących. Produkty proponowane przez PHU TEXOIL posiadają zatwierdzenia wielu renomowanych producentów pojazdów samochodowych.
SPECOL
SPECOL
Przedsiębiorstwo Specol Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów szerokiej gamy środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i specyfików naftowych dla motoryzacji i przemysłu. Poprzez rozbudowaną sieć własnej dystrybucji oraz autoryzowanych partnerów nasze produkty docierają do odbiorców z całej Polski oraz Europy.
REPSOL
REPSOL
Marka Repsol na światowym rynku jest znana w branży motoryzacyjnej z produktów do motocykli, skuterów śnieżnych i łodzi. W tej dziedzinie Repsol wiedzie prym i może pochwalić się produktami z najwyższej jakości. Dowodzą o tym chociażby mistrzowskie tytuły zespołów rajdowych występujących w wyścigach motocyklowych.
TEXACO
TEXACO
Wiodący dostawca olejów do wielu marek pojazdów oraz różnego rodzaju sprzętów, maszyn rolniczych oraz budowlanych na całym świecie. Bliska współpraca technologiczna, często już w fazie projektowania pojazdu pozwoliła stworzyć takie oleje, które najlepiej spełniają wymagania producentów. Miliardy godzin testów i kilometrów jakie zostały przejechane na olejach podczas badań pozwoliły osiągnąć ich najwyższą jakość.
SPECOL
SPECOL
Produkty Specol wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejszą technologię oraz wiedzę i doświadczenie fachowców współpracujących z najlepszymi światowymi producentami dodatków uszlachetniających. Każdy produkt wprowadzany na rynek charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, a potwierdzeniem tego są doskonałe opinie naszych Klientów, nagrody i certyfikaty.
REPSOL SPORT
REPSOL SPORT

Iberia Ultra Zeus

Olej smarowy przeznaczony w szczególności do smarowania pionowych i poziomych prowadnic maszyn produkcyjnych. Oleje mineralne, w których skład wchodzą głęboko rafinowane, lepkie oleje mineralne oraz nowe dodatki, nadające im charakterystyczne cechy przyczepności, zmniejszające zużycie, właściwości EP oraz redukujące zjawisko „stick slip”, poprawiając tym samym równomierność ruchów.

Zastosowanie produktu:


Olej smarowy przeznaczony w szczególności do prowadnic maszyn produkcyjnych. Ze względu na swoje silne właściwości smarowe oraz obciążeniowe, można go stosować w maszynach tekstylnych, drukarskich lub przemysłowych smarowanych kroplowo, co ułatwia retencję oleju. Klasy ISO 32 i 68 stosuje się jako ciecze hydrauliczne w układach, które wymagają smarowania w obwodzie hydraulicznym, jak również w prowadnicach. Nadaje się do precyzyjnych maszyn produkcyjnych.

Zalety produktu:

- znakomity do prowadnic, nawet tych, które przenoszą duże obciążenia i to przy niskich prędkościach,
- wysoka odporność na rdzę,
- mocno przywiera do powierzchni metalowych,
- duża obciążalność.

Specyfikacje i dopuszczenia:

 
ISO 6743/4 – HG (ISO 32 i 68)
ISO 6743/13 – G
Cincinnati Lamb P-47 (ISO 68, P-53 (ISO 32), P-50 (ISO 220) 
DIN 51524, cześć 2 (HLP)-ISO VG 32 i 68

© 2012 PHU TEXOIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl