PŁYNNA TECHNOLOGIA
PŁYNNA TECHNOLOGIA
Dzięki różnorodności produktów, przedsiębiorstwo PHU TEXOIL oferuje swym klientom nowoczesne środki smarne, które wpływają na poprawę wydajności i redukcję kosztów bieżących. Produkty proponowane przez PHU TEXOIL posiadają zatwierdzenia wielu renomowanych producentów pojazdów samochodowych.
SPECOL
SPECOL
Przedsiębiorstwo Specol Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów szerokiej gamy środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i specyfików naftowych dla motoryzacji i przemysłu. Poprzez rozbudowaną sieć własnej dystrybucji oraz autoryzowanych partnerów nasze produkty docierają do odbiorców z całej Polski oraz Europy.
REPSOL
REPSOL
Marka Repsol na światowym rynku jest znana w branży motoryzacyjnej z produktów do motocykli, skuterów śnieżnych i łodzi. W tej dziedzinie Repsol wiedzie prym i może pochwalić się produktami z najwyższej jakości. Dowodzą o tym chociażby mistrzowskie tytuły zespołów rajdowych występujących w wyścigach motocyklowych.
TEXACO
TEXACO
Wiodący dostawca olejów do wielu marek pojazdów oraz różnego rodzaju sprzętów, maszyn rolniczych oraz budowlanych na całym świecie. Bliska współpraca technologiczna, często już w fazie projektowania pojazdu pozwoliła stworzyć takie oleje, które najlepiej spełniają wymagania producentów. Miliardy godzin testów i kilometrów jakie zostały przejechane na olejach podczas badań pozwoliły osiągnąć ich najwyższą jakość.
SPECOL
SPECOL
Produkty Specol wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejszą technologię oraz wiedzę i doświadczenie fachowców współpracujących z najlepszymi światowymi producentami dodatków uszlachetniających. Każdy produkt wprowadzany na rynek charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, a potwierdzeniem tego są doskonałe opinie naszych Klientów, nagrody i certyfikaty.
REPSOL SPORT
REPSOL SPORT

Elite Prado 5W-20

Elite Prado 5W20 to całkowicie syntetyczny najwyższej jakości olej silnikowy wykonany z syntetycznych olejów bazowych oraz unikalnego pakietu dodatków uszlachetniających w japońskich blendowniach Repsol-a. Produkt został stworzony jako olej o wydłużonych przebiegach międzywymianowych do używania w bardzo nowoczesnych silnikach produkcji japońskiej , azjatyckiej oraz amerykańskiej. Szczególenie polecany ze wzgledów naswą lekkobieżność do samochodów osobowych i samochodów na napedę hybrydowym oraz LPG gdzie jest zalecany olej API SM lub ILSAC GF-4.

Właściwości

Posiada ponadprzecięte własności eksploatacyjne w nowoczesnych jednostkach napędowych. Wspaniale chroni silnik w szerokim spektrum temperaturowym. Charakteryzuje się doskonałymi własnościami smarnymi w każdych warunkach pracy silnika. Posiada doskonałą płynność ułatwiając start jednostki napędowej w bardzo niskich temperaturach. Doskonale przeciwdziała tworzeniu się wszelkich nagarów i szlamów w silniku. Charakteryzuje się niską odparowalnością, co doskonale przeciwdziała efektowi zwiększonej konsumpcji oleju przez silnik.

Normy i zatwierdzenia

API SM
ILSAC GF-4/GF-3
Ford WSS-M2C930-A
GM 6094M

© 2012 PHU TEXOIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl