PŁYNNA TECHNOLOGIA
PŁYNNA TECHNOLOGIA
Dzięki różnorodności produktów, przedsiębiorstwo PHU TEXOIL oferuje swym klientom nowoczesne środki smarne, które wpływają na poprawę wydajności i redukcję kosztów bieżących. Produkty proponowane przez PHU TEXOIL posiadają zatwierdzenia wielu renomowanych producentów pojazdów samochodowych.
SPECOL
SPECOL
Przedsiębiorstwo Specol Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów szerokiej gamy środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i specyfików naftowych dla motoryzacji i przemysłu. Poprzez rozbudowaną sieć własnej dystrybucji oraz autoryzowanych partnerów nasze produkty docierają do odbiorców z całej Polski oraz Europy.
REPSOL
REPSOL
Marka Repsol na światowym rynku jest znana w branży motoryzacyjnej z produktów do motocykli, skuterów śnieżnych i łodzi. W tej dziedzinie Repsol wiedzie prym i może pochwalić się produktami z najwyższej jakości. Dowodzą o tym chociażby mistrzowskie tytuły zespołów rajdowych występujących w wyścigach motocyklowych.
TEXACO
TEXACO
Wiodący dostawca olejów do wielu marek pojazdów oraz różnego rodzaju sprzętów, maszyn rolniczych oraz budowlanych na całym świecie. Bliska współpraca technologiczna, często już w fazie projektowania pojazdu pozwoliła stworzyć takie oleje, które najlepiej spełniają wymagania producentów. Miliardy godzin testów i kilometrów jakie zostały przejechane na olejach podczas badań pozwoliły osiągnąć ich najwyższą jakość.
SPECOL
SPECOL
Produkty Specol wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejszą technologię oraz wiedzę i doświadczenie fachowców współpracujących z najlepszymi światowymi producentami dodatków uszlachetniających. Każdy produkt wprowadzany na rynek charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, a potwierdzeniem tego są doskonałe opinie naszych Klientów, nagrody i certyfikaty.
REPSOL SPORT
REPSOL SPORT

Specvolt 10 35 kV

Specvolt 10 35 kV jest to olej elektroizolacyjny, nieinhibitowany (nie zawierający inhibitorów utlenienia) otrzymywany z głęboko rafinowanych frakcji olejowych pochodzących z ropy naftowej. Olej Specvolt 10 35 kV cechuje się wysokim napięciem przebicia oraz niskim współczynnikiem strat dielektrycznych, co zapewnia bardzo dobre właściwości elektroizolacyjne, posiada doskonałe właściwości antyutleniające i antykorozyjne, wykazuje wysoką odporność termooksydacyjną oraz nie zawiera w swoim składzie toksycznych związków PCB. ZASTOSOWANIE: Olej elektroizolacyjny Specvolt 10 35 kV przeznaczony jest do izolacji i chłodzenia aparatury łącznościowej, transformatorów oraz podobnych urządzeń elektrycznych. NORMY: IEC 1039: L-NT-296-II, PN-EN 60296:2007, IEC 296.
© 2012 PHU TEXOIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl