PŁYNNA TECHNOLOGIA
PŁYNNA TECHNOLOGIA
Dzięki różnorodności produktów, przedsiębiorstwo PHU TEXOIL oferuje swym klientom nowoczesne środki smarne, które wpływają na poprawę wydajności i redukcję kosztów bieżących. Produkty proponowane przez PHU TEXOIL posiadają zatwierdzenia wielu renomowanych producentów pojazdów samochodowych.
SPECOL
SPECOL
Przedsiębiorstwo Specol Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów szerokiej gamy środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i specyfików naftowych dla motoryzacji i przemysłu. Poprzez rozbudowaną sieć własnej dystrybucji oraz autoryzowanych partnerów nasze produkty docierają do odbiorców z całej Polski oraz Europy.
REPSOL
REPSOL
Marka Repsol na światowym rynku jest znana w branży motoryzacyjnej z produktów do motocykli, skuterów śnieżnych i łodzi. W tej dziedzinie Repsol wiedzie prym i może pochwalić się produktami z najwyższej jakości. Dowodzą o tym chociażby mistrzowskie tytuły zespołów rajdowych występujących w wyścigach motocyklowych.
TEXACO
TEXACO
Wiodący dostawca olejów do wielu marek pojazdów oraz różnego rodzaju sprzętów, maszyn rolniczych oraz budowlanych na całym świecie. Bliska współpraca technologiczna, często już w fazie projektowania pojazdu pozwoliła stworzyć takie oleje, które najlepiej spełniają wymagania producentów. Miliardy godzin testów i kilometrów jakie zostały przejechane na olejach podczas badań pozwoliły osiągnąć ich najwyższą jakość.
SPECOL
SPECOL
Produkty Specol wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejszą technologię oraz wiedzę i doświadczenie fachowców współpracujących z najlepszymi światowymi producentami dodatków uszlachetniających. Każdy produkt wprowadzany na rynek charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, a potwierdzeniem tego są doskonałe opinie naszych Klientów, nagrody i certyfikaty.
REPSOL SPORT
REPSOL SPORT

Oleje sprężarkowe

Capella A 68 to wysokiej jakości, całkowicie syntetyczny olej przeznaczony do smarowania amoniakalnych sprężarek chłodniczych. Capella A 68 zestawiony jest przy użyciu specjalnie dobieranych węglowodorów syntetycznych.

więcej::.

Oleje CAPELLA WF są to wysokiej jakości oleje do smarowania sprężarek stosowanych w systemach chłodzenia i klimatyzacji. Produkowane są ze specjalnie rafinowanych olejów naftenowych,

więcej::.

Oleje CAPELLA HFC to wysokiej jakości, w pełni syntetyczne oleje do smarowania sprężarek stosowanych w systemach chłodzenia i klimatyzacji. Produkowane są wyłącznie ze specjalnie dobranych estrów poliolowych.

więcej::.

CETUS DE 100 jest to w pełni syntetyczny, wysokiej jakości olej produkowany na bazie diestrów. Charakteryzuje się niezwykłą stabilnością termiczną  i odpornością na utlenianie, dobrymi właściwościami ochronnymi przed korozją

więcej::.

Oleje CETUS PAO są to syntetyczne oleje sprężarkowe produkowane na bazie polialfaolefin i uszlachetnione pakietem dodatków gwarantujących wysoką jakość. Występują one pod nazwami handlowymi

więcej::.

Oleje COMPRESSOR OIL EP VDL są produkowane ze specjalnie dobranych, wysokiej jakości parafinowych olejów bazowych, a dobrze dobrany pakiet dodatków uszlachetniających sprawia,

więcej::.
© 2012 PHU TEXOIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl