PŁYNNA TECHNOLOGIA
PŁYNNA TECHNOLOGIA
Dzięki różnorodności produktów, przedsiębiorstwo PHU TEXOIL oferuje swym klientom nowoczesne środki smarne, które wpływają na poprawę wydajności i redukcję kosztów bieżących. Produkty proponowane przez PHU TEXOIL posiadają zatwierdzenia wielu renomowanych producentów pojazdów samochodowych.
SPECOL
SPECOL
Przedsiębiorstwo Specol Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów szerokiej gamy środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i specyfików naftowych dla motoryzacji i przemysłu. Poprzez rozbudowaną sieć własnej dystrybucji oraz autoryzowanych partnerów nasze produkty docierają do odbiorców z całej Polski oraz Europy.
REPSOL
REPSOL
Marka Repsol na światowym rynku jest znana w branży motoryzacyjnej z produktów do motocykli, skuterów śnieżnych i łodzi. W tej dziedzinie Repsol wiedzie prym i może pochwalić się produktami z najwyższej jakości. Dowodzą o tym chociażby mistrzowskie tytuły zespołów rajdowych występujących w wyścigach motocyklowych.
TEXACO
TEXACO
Wiodący dostawca olejów do wielu marek pojazdów oraz różnego rodzaju sprzętów, maszyn rolniczych oraz budowlanych na całym świecie. Bliska współpraca technologiczna, często już w fazie projektowania pojazdu pozwoliła stworzyć takie oleje, które najlepiej spełniają wymagania producentów. Miliardy godzin testów i kilometrów jakie zostały przejechane na olejach podczas badań pozwoliły osiągnąć ich najwyższą jakość.
SPECOL
SPECOL
Produkty Specol wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejszą technologię oraz wiedzę i doświadczenie fachowców współpracujących z najlepszymi światowymi producentami dodatków uszlachetniających. Każdy produkt wprowadzany na rynek charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, a potwierdzeniem tego są doskonałe opinie naszych Klientów, nagrody i certyfikaty.
REPSOL SPORT
REPSOL SPORT

Coupling Grease

COUPLING GREASE jest to smar plastyczny o klasie konsystencji według NLGI zawierającej się pomiędzy 0 a 1. Jako zagęszczacz zastosowano polimerowe mydło litowe, a siłę działania smaru wzmocniono dodatkami przeciwkorozyjnymi, EP i inhibitorem utleniania.

ZALETY I ZASTOSOWANIE

Smar plastyczny COUPLING GREASE charakteryzuje się doskonałą odpornością na odrywanie się od elementów połączeń przekładniowych wirujących z dużymi prędkościami. Smar plastyczny COUPLING GREASE polecany jest do stosowania we wszystkich elastycznych połączeniach określonych przez specyfikacje CG-1, CG-2 i CG-3 wg AGMA dla smarów do sprzęgieł podatnych. Jednocześnie smar ten jest odpowiedni dla tych zastosowań, gdzie występują duże lub udarowe obciążenia, a także zanieczyszczenie wodą. Wtedy jego doskonała przyczepność gwarantuje przyleganie smaru do smarowanych elementów.

NORMY I ZATWIERDZENIA:

· DIN 51502 KP 0/1 K-30
· ISO L-XCCIB 0/1
· AGMA CG-1, CG-2, CG-3

© 2012 PHU TEXOIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl